Polityka prywatności bielanypark

Ta polityka prywatności (“Polityka”) zawarta na tej Stronie zarządza prywatnością informacji naszych uzytkownikow i odwiedzających, które zbieramy, używamy, ujawniamy i zarządzamy poprzez używanie Strony bielanypark (“Strony”).
Poprzez używanie Strony, zgadzasz sie w pełni na warunki polityki zawartej w ninejszym dokumencie i oświadzasz, że Twoja odpowiedzialnością jest zapoznanie się z nią i z wprowadzanymi do niej poprawkami. Jeśli nie akceptujesz takiej polityki prywatności, proszę nie korzystaj ze Strony.

1. Używanie informacji
Poprzez wejście na stronę oświadzasz, że możemy użyc Twoich informacji do ktorychkolwiek z podanych ponizej powodów, kiedykolwiek będzie to potrzebne bez zadnych ograniczeń:
Rejestrowanie, zarządzanie Twoim kontem, oraz tworzenie spersonalizowanego profilu do kolejnych odwiedzin na Stronie.
Zarządzanie spotkaniami i ich rezerwowanie.
Powiadamianie Cię o nowościach.
Używanie w sprawie komunikacji user-to-user.
Używanie do jakiejkolwiek aktywnosci ziwązanej z projektami bielanypark.
Tworzenie kontentu, reklam, akcji promocyjnych i ofert rekomendownych dla Ciebie.
Proszenie o opinię i monitorowanie użytkowania Strony w celu usprawnienia Twojego doświadczenia.
Odpowadanie na zapytania klientów.

2. Zbieranie informacji
Możemy zbierać informacje o Tobie między innymi takie jak np.: Dane personalne, dane pochodne, dane z social mediów lub dane sieciowe, dane finansowe, włącznie i bez żadnych limitów: Twoje imie, narodowość, data urodzenia, miejsce zamieszkania, informacje kontaktowe, wiek, płeć, lub jakiekolwiek inne informacji które nasza Strona zbiera automatycznie kiedy wejdziesz na stronę. (np. rodzaj przeglądarki, system operacyjny, czas użytkowania, strony ktore odwiedzileś przed odwiedzeniem naszej Strony.)

3. Ujawnianie informacji
3.1 Oświadzasz, że możemy udostępniac Twoje informacjie z naszymi partnerami bieznesowymi, inwestorami, reklamodawcami, dostawcami usług marketingówych czy osobami współpracującymi, w celach usprawnienia Strony i doświadczenia które dostarczamy klientom online. 3.2 Oświadczasz, że możemy współpracować z zewnętrznymi dostawcami / sprzedawcami lub zewnętrznym oprogramowaniem aby reklamować lub tworzyć i używać kampanie marketingowe na tej Stronie i poza nią. Jednocześnie dając zgodę na to, że Ci zewnętrzni dostawcy również mogą zbierać Twoje dane i je wykorzystywać w celu usprawnienia tej Strony. A tym samym jesteś odpowiedzialny za zapoznanie się z ich polityką prywatności i skontaktowanie się z nimi jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

4. Bezpieczeństwo informacji
Użyjemy rozsądynch środków i kroków aby zabezpieczyć i zarządzać Twoje dane które zebraliśmy i otrzymaliśmy od Ciebie. Pomimo naszych starań nie możemy zagwarantowac bezpieczeństwa i prywatności Twoich danych, żadne środki bezpieczeństwa nie są nieprzenikalne przed jakimkolwiek przechwyceniem lub innym rodzajem niewłaściwego użytkowania.

5. Polityka ciasteczek
Możemy używać ciasteczek, web beacon'ów i innych technologii śledzących na tej Stronie, które domyślnie są ustawione na akceptacje ich ciasteczek, w celu polepszenia doświadczenia online dla naszych klientów. Musisz być świadomym tego, że blokowanie ciasteczek lub web beacon'ów moze wpłynąć na funkcjonalność tej Strony.

6. Treść stron trzecich
Jakakolwiek informacje, które dostarczysz stronom trzecim - nie związanych z nami - nie są pokryte w tej Polityce. Nie jesteśmy odpowiedzialni za zawartość, prywatność i bezpieczeństwo polityki jakiejkolwiek że stron trzecich, włączajac w to inne Strony internetowe, reklamy, zewnętrzne seerwisy lub aplikacje, które mogą być powiazane do tej Strony.

7. Ograniczenie odpowiedzialności
Nie jesteśmy odpowiedzialni za działalność stron trzecich z, którym udostępnileś lub wymieniłeś swoje dane w jakiej kolwiek formie i nie mamy mozliwosci zarządzania lub kontrolowania ich.

8. Komunikacja
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania jakichkolwiek informacji od nas, mozesz zrezygnować poprzez skontaktowanie się z nami poprzez email lub jakąkolwiek inną formę kontaktu która jest zawarta na tej Stronie.

9. Modyfikacja polityki prywatności
Przyjmujesz do wiadomości, że ta polityka prywatności jest obiektem modyfikacji, alternacji i poprawek przez bielanypark przez cały czas, bez lub z powiadomieniem Ciebie o nich. Zgadzasz się równiez z tym, że jakiekolwiek modyfikacje są w ważne i mają wpływ po ich zamieszczeniu w tej Witrynie.